fbpx

Chcete být v harmonii? Toužíte po tom, aby vaše tělo, mysl a duše byly v souladu? 

Přáli byste si udělat něco pro sebe? Něco, co nejde jen po povrchu, ale zavede vás do vašeho nitra? Nahlédněte tedy do programu Cesta k souladu.

Program Cesta k souladu

Dovolte, abych vám představila program Cesta k souladu, který vám otevře dveře

k sobě.

O čem je program Cesta k souladu?

Jóga není jen o našem fyzickém těle. Směřuje nás k jednotě...těla, mysli i duše. A s tímto přáním vznikl také program Cesta k souladu. Nejde pouze o fyzické cvičení, jde o cestu, která vás zavede hlouběji k sobě. Jde o vytvoření prostoru, ve kterém můžete zkoumat, hledat a nacházet. Jak daleko chcete jít a dojdete, záleží na vás. 

Možná si kladete otázky:

 • Proč se mi neustále vrací tahle nemoc/bolest téhle části těla.
 • Proč mi do života přichází tyto situace, které stále neumím řešit v harmonii?
 • Jak mám naslouchat svému tělu a respektovat ho?
 • Jak vědomě pracovat se svou myslí?
 • Jak bych se mohla opravdu zrelaxovat a uvolnit se?
 • Jak být v souladu?

Věřím, že své odpovědi naleznete pomocí jógové praxe, dechových cvičení, relaxace a seberozvojových technik. Ráda vás pomocí těchto pomocníků provedu. Velký kus práce však bude na vás. Odpovědi totiž máte uvnitř sebe. 

Ponořte se do sebe! Odpovědi k vašim

 

otázkám jsou uvnitř vás samých.

Nehledejte venku, ale začnete zkoumat to, co je uvnitř. Tam se nachází odpovědi na všechny vaše otázky. Udělejte si jasno a vykročte na svou cestu.

Co se díky Programu Cesta k souladu naučíte?

 • Porozumíte více svému tělu.
 • Naučíte se dechové techniky. Některé vás ztiší jiné dodají energii.
 • Naučíte se relaxovat a uvolňovat se.
 • Ponoříte se hlouběji do vámi vybraného tématu na různých úrovních - fyzické, intelektuální i emoční.
 • Prozkoumáte své téma pomocí řady otázek.
 • Budete umět pracovat s afirmacemi.
 • Zacvičíte si jógu z pohodlí svého domova kdykoliv budete mít čas.

Bude mi ctí být vaší průvodkyní

Mé jméno je Alice Mičunek. Miluji jógu, díky ní jsem pochopila své tělo i mysl. Jóga mi dala příležitost naladit se i na svou ženskou duši. S radostí předám toto vědění i vám, abyste i vy mohly žít v souladu se svým tělem, myslí i duší.

Jak vypadá program Cesta k souladu?


Připravila jsem pro vás 6 témat na vaší cestě k souladu. Můžete začít tím, co vás osloví. Můžete si jich vybrat více nebo jen jedno. Je to vaše cesta a vaše tempo. V programu se dostanete do členské sekce, ve které na vás bude čekat vámi zvolené téma. 


Přeji si cítit svobodu

 • Dopřejte si jógovou praxi pro uvolnění hrudníku a oblasti mezi lopatkami. Protáhněte mezižeberní svaly. 
 • Pořádně se nadechněte. Naučte se techniku plného jógového dechu a "nádí shodana".
 • Napojte se na svou čtvrtou čakru a element Vzduchu. 
 • TÉMA: sebeláska, svoboda, schopnost přijímat i dávat, otevřenost novým příležitostem. 
Chci se otevřít

Ztište se a ponořte se dovnitř

 • Uvolněte své tělo pomocí plynulé jógové praxe.
 • Naučte se sledovat svůj dech a osvojte si dechovou techniku "brahmarí".
 • Napojte se na svou šestou čakru a propojte všechny elementy. 
 • TÉMA: ztišení, uvolnění mysli, relaxace. 
Potřebuji se zrelaxovat

Co na vás čeká v každém balíčku?

 • Jógové video
  V členské sekci najdete jógové video pro vaše téma. Jeho délka je cca 30 minut a je pro vás (ostatně jako vše ostatní) k dispozici kdykoliv.
 • Dechové techniky
  Připravila jsem pro vás ke každému tématu dvě dechové či koncentrační techniky. Pomocí videa se snadno naučíte ladit na svůj dech.
 • Relaxační mp3 nahrávka
  V každém tématu vás provedu také relaxací. Naučíte se uvolnit své tělo a pozvete svou fantazii pomocí vizualizací do krásných představ.
 • Ebook s trochou teorie a hodně praxe
  Bez vlastní iniciativy to nepůjde. Pokud si přejete pokročit na své cestě dál, bude potřeba prozkoumat sebe sama, pochopit se a přijmout se. V ebooku vás tedy čeká trocha teorie spojená s psychosomatikou a hodně praxe v podobě seberozvojových technik. Opět bude záležet na vás, kdy a kolik času jim dáte.

Kolik program Cesta k souladu stojí?

Cena za jeden balíček je 390,- Kč.

Cena při koupi dvou témat najednou je 660,- Kč.  
Díky tomu ušetříte 120,- Kč.

Reference

Miluju, když se věci dělají naplno a z celého srdce. Alice takto tvoří - s radostí a láskou. Tím, co předává, skutečně žije. Z každého kousíčku programu Otevřené srdce a Klidná mysl dýchá něha, podpora a pochopení, které mi na mojí cestě velmi pomáhají a je krásné je mít v této podobě stále nablízku.

Anna Sítorováakrojogínka a studentka pedagogiky

Za tu dobu, co se známe, se Alice Mičunek stala mým velkým vzorem, a dlouho jsem ji tajně vnímala jako svoji průvodkyni. Dokud ke mně nepřišel její nový online program, který otevřel nejen moje srdce, ale také moji duši. Ta najednou pochopila, že jedinou vůdkyní v mém životě jsem já a můj vnitřní hlas. V Alinčiných myšlenkách, které přenesla do úžasné teoretické i praktické jógové podoby, jsem našla spoustu odpovědí, ke kterým bych samotná putovala mnohem déle. Její nový projekt vychází z ní, z jejích zkušeností, z jejího srdce. Čtěte, zapisujte si, poslouchejte, cvičte a objevujte samy sebe! Díky, Ali

Blanka Datinskámilovnice dobrého jídla a food blogerka

Co všechno tedy získáte?

Zakoupením online programu získáte přístup do členské sekce a v ní na vás čekají:

 • vámi zvolené téma, kterou/kterýma se chcete zabývat
 • 1x jógové video pro dané téma s délkou minimálně 30 minut. Jógovou praxi si tedy můžete zacvičit, kdykoliv najdete půlhodinky času. 
 • 2x video s dechovýma technikama, které vás navedou k vnímání dechu, zklidnění nebo i načerpání energie 
 • ebook s trochou teorie a hlavně s praktickými seberozvojovými technikami. Máte možnost se pustit do jednotlivých kroků postupně nebo si dopřát své tempo. Nikam se nemusíte honit. 
 • mp3 relaxační nahrávka, ve které vás provedu vedenou relaxací spojenou s vizualizací. 

Máte rády dárky navíc? Tady jsou pro vás bonusy k programu zdarma.

Pracovní listy

Tahle povedená pomůcka vás provede krok za krokem praktickými úkoly. Budou se vám tak dělat snadněji a nemusíte ztrácet čas přípravami. Vše je přichystáno k okamžitému použití. 

Afirmace

Poznejte sílu afirmací. Jednoduchá a přitom silná slova vás podpoří na vaší cestě. Můžete si je vytisknout a dát na zrcadlo, k nočnímu stolku nebo k psacímu stolu. Tohle vás opravdu pohladí po duši.

Co když by vám kurz Cesta k souladu neseděl?

Záleží mi na vaší spokojenosti, a proto máte možnost do 14-ti dní kurz vrátit. A bez udání důvodů dostanete své peníze zpět.

Možná vás ještě zajímá...

Proč jsou zatím k dispozici pouze dva balíčky z celého kurzu?

Připravila jsem pro vás zatím tyto dvě témata z toho důvodu, že jsem momentálně těhotná a chystám se na příchod miminka. Ostatní témata už v sobě obsahují jógovou praxi, která není vhodná během těhotenství. Vyzkoušejte tedy zatím zklidnit svou mysl a otevřít své srdce a na další témata se můžete těšit na podzim 2018. Děkuji za vaši trpělivost a pochopení.

Je pro mě online kurz Cesta k souladu, pokud jsem jógová začátečnice?

Ano. Jógová praxe je sestavena velmi jemně a také citlivě. Vždy respektuje své tělo a jeho možnosti. Do tématu ladění se na sebe a naslouchání si se budeme uvnitř kurzu věnovat. Pokud byste si nebyla jistá, neváhejte mi napsat email, ráda vám poradím.

Můžu se k lekcím jógy nebo k relaxacím vrátit později?

Skvělá zpráva. Rozhodně ANO. Jednotlivé balíčky vám zůstanou s neomezenou platností. Můžete si tedy svůj čas pro sebe dopřát kdykoliv. To stejné platí pro mp3 relaxaci a všechny další podklady.

Jak dostanu přístup do online programu?

Prakticky to vypadá tak, že po zaplacení online kurzu vám na mail přijdou přihlašovací údaje. Pomocí nich se dostanete do členské sekce, která pro vás bude kdykoliv k dispozici.

Jak dlouho kurz trvá?

To velmi záleží na vás. Když byste se pustily do dechových cvičení, jógové praxe a na závěr si pustili relaxaci, tak tohle celé vám zabere okolo jedné hodiny. Pak na vás čeká ebook a řada praktických úkolů a to už je opravdu individuální, jak až do hloubky se chcete pustit.

Je nějaké zdravotní omezení, které by mi bránilo v online kurzu?

Pokud máte nějaké dlouhodobé zdravotní potíže, bude rozhodně lepší, když váš zájem o jógu prodiskutujete se svým ošetřujícím lékařem. Vždycky je vhodnější svůj aktuální stav také konzultovat s jógovým lektorem či lektorkou. Protože se bohužel neuvidíme osobně, při jakýchkoliv pochybnostech ohledně vašeho zdravotního stavu a praxe, mě neváhejte kontaktovat přes email.

Je některý z balíčku vhodný i pro těhotné?

ANO! Balíček KLIDNÁ MYSL a OTEVŘENÉ SRDCE si můžete užít i během těhotenství, pokud se cítíte dobře a nemáte žádná omezení od lékaře. Já sama jsem tato videa natáčela v 7. měsíci těhotenství. Je však potřeba brát ohled na své osobní rozpoložení a fyzickou kondici. Pokud se vám tedy některá z pozic nebude vyhovovat, zjednodušte si ji nebo ji vynechejte. Věřím, že "Klidná mysl" a "Otevřené srdce" udělají dobře nejen vám, ale i vašemu miminku.

Těším se na vás uvnitř programu!

A kdyby vás ještě cokoliv napadlo, neváhejte mi napsat na email alice@cyklickajoga.com. Ráda vám odpovím.