fbpx

Online kurz

Cyklická jóga pro čtyři bohyně v tobě

Přály byste si žít v souladu se svou ŽENSKOSTÍ? Přejete si NASLOUCHAT svému tělu? Toužíte po tom si opravdu odpočinout? Chcete si zacvičit jógu doma?

Přejete si žít v souladu se svou ženskostí?

Možná někde uvnitř cítíte svůj potenciál. Víte, že se ve vás skrývá úžasná žena plná síly. Možná cítíte, že někde pod slupkami strachu a obav se skrývá opravdová bohyně. Třeba jste unavená ze všech povinností. Možná, že přes všechny ty starosti nemáte dost času pro sebe. Ráda byste si dopřála to, po čem toužíte, jenže se najde často "ale".

Nebojte se, nejste v tom sama. Každá z nás má občas touhu zachránit celý svět a jindy zalézt do postele pod peřinu s prosbou, ať nás nechají všichni být.

Pokud máte touhu naladit se na sebe, porozumět svému tělu a hýčkat se Online kurz Cyklické jógy je tady pro právě pro vás. 

O čem je online kurz

Cyklická jóga pro čtyři bohyně v tobě?

Online kurz Cyklická jóga pro čtyři bohyně v tobě je určen ženám, které se chtějí otevřít své ženskosti. Je to kurz, který otevírá bránu do ženské duše díky józe,relaxaci a seberozvojovým technikám. Pokud jste často unavená, rozlítaná nebo protivná, je to téma, které vás bude zajímat. Pokud chcete být více v harmonii se svou ženskou stránkou, pokud cítíte, že je potřeba zvolnit, je to to, co hledáte.

 • Porozumíte více svému ženskému tělu
 • Naučíte se sledovat svůj ženský cyklus
 • Naučíte se pracovat se svými slabými a silnými stránkami menstruačního cyklu
 • Budete umět pracovat se svou energií efektivněji
 • Naladíte se na svou vnitřní ženu
 • Budete umět naslouchat tělu a uvolňovat jej
 • Zacvičíte si jógu z pohodlí svého domova, navíc v souladu s vaším cyklem
 • Naučíte se relaxovat

Bude mi ctí být vaší průvodkyní

Mé jméno je Alice Mičunek. Miluji jógu, díky ní jsem pochopila své tělo i mysl. Cyklická jóga mi dala příležitost naladit se i na svou ženskou duši. S radostí předám toto vědění i vám, abyste i vy mohly žít v souladu se svou ženskostí.

Jak vypadá online kurz Cyklické jógy?

0
stránek vymazleného ebooku
0
minut jógových videí
0
audio relaxace
0
seberozvojových technik

Vyladila jsem pro vás komplexní balíček, který propojuje teorii s praxí.  Zvu vás do jógového světa, kde poznáte lépe své tělo, užijete si dechová cvičení a prozkoumáte svou ženskost pomocí seberozvojových technik. A jak to bude vypadat?


Na co se můžete těšit v členské sekci?

 • 4 části podle tvého cyklu
  V členské sekci najdete 4 části, které tvoří náš ženský cyklus. Tyto fáze jsou připodobňovány v přírodě ke čtyřem ročním obdobím. A jsou v nich ukryty také čtyři důležité archetypy ženství - Panna, Matka, Kouzelnice a Vědma. V každé z těchto čtyř fází najdete pro dané téma teoretickou část v podobě ebooku, jógové video, relaxaci a praktické úkoly.
 • Vymazlený ebook
  Na 123 stránkách se dozvíte o tom, jak fungují jednotlivé fáze vašeho menstruačního cyklu. Poznáte, jaký potenciál a stíny v sobě jednotlivé fáze skrývají a naučíte se s nimi pracovat. Ebook bude vaším průvodcem po dobu několika cyklů.
 • Praktická jógová videa
  Pro každou fázi je pro vás nachystané jedno jógové video. Jógová praxe je uzpůsobená podle rytmu tvého cyklu. Můžete si tedy užít lekce relaxační i dynamické. A je úžasné, že se k nim vždycky můžete vrátit!
 • Uvolňující relaxace a vizualizace
  Pro každou fázi na vás čeká 10 - 15 minutová relaxace. Můžete si ji pustit kdykoliv podle potřeby nebo ji použít k uvolnění po jógové praxi.
 • Seberozvojové techniky
  Bez vlastní iniciativy to nepůjde. Pokud si přejete pokročit na své cestě dál, bude potřeba prozkoumat sebe sama, pochopit se a přijmout se. K tomu ti budou tyto techniky skvělým pomocníkem.

Online program Cyklická jóga pro čtyři bohyně je pro vás, pokud...

Máte touhu na sobě pracovat.

Chcete si dopřát jógovou praxi z pohodlí domova.

Toužíte po pohýčkání svého těla.

Rády byste porozuměly svému menstruačnímu cyklu.

Chcete se naučit relaxovat.

Chcete být ženou s velkým Ž.

Přejete si prožívat svůj menstruační cyklus zdravěji.

Už nechcete spěchat a stresovat se.

Vydejte se na cestu k sobě samé!

Nehledejte venku, ale začnete zkoumat to, co je uvnitř. Tam se nachází odpovědi na všechny tvé otázky. Udělejte si jasno a vykročte na svou cestu.

A jak to vypadá uvnitř online programu?

Fáze Panny - čas pro akci

 • Začnete naslouchat sama sobě pomocí Cyklického kalendáře
 • Naučíte se plánovat v souladu se svým cyklem
 • Poznáte sílu afirmací
 • Zacvičíte si dynamickou jógovou praxi, která vám pomůže se koncentrovat

Fáze Matky - čas pro láskyplnou komunikaci

 • Prozkoumáte Zahradu svého středu
 • Vyzkoušíte praktický komunikační rituál
 • Naučíte se oceňovat se
 • Zacvičíte si uvolňující jógovou praxi pro otevření se novým možnostem

Fáze Kouzelnice - čas pro očistu

 • Vyzkoušíte si důkladnou očistu a to hned na několika úrovních
 • Naučíte se techniku, která vám pomůže řešit nepříjemné situace
 • Provedu vás dechovou technikou, která uvolňuje nahromaděné napětí
 • Zacvičíte si jógovou praxi, která vás uvolní

Fáze Vědmy - čas na zastavení se

 • Naučíte se, jak zpomalit
 • Prozkoumáte další způsob, jak se dostat blíž k sobě pomocí deníku
 • Zharmonizujete své tělo pomocí další dechové techniky
 • Dopřejete si velmi jemnou restorativní jógovou praxi, vhodnou i v období menstruace

Kolik online program stojí?

Cena online programu je 1.690,- Kč

Co všechno tedy získáte?

Zakoupením online programu získáš přístup do členské sekce a v ní na tebe čekají:

 • 4 moduly podle jednotlivých fází cyklu
 • 4 jógová videa pro každou fázi v délce od 20 do 40 minut. Celkem je to 107 minut jógové praxe, kterou si můžete užít opakovaně, kdykoliv si budete přát
 • 4 audio nahrávky relaxace nebo vizualizace, v délce od 10 do 15 minut. Dohromady je to tedy téměř 50 minut odpočinku, který si můžete dopřát kdykoliv, podle své potřeby
 • celkem 123 stránek ebooku, které vám vysvětlí potřebné základy a řadu seberozvojových technik

Máte rády dárky navíc? Tady jsou pro vás bonusy k programu zdarma.

Pracovní listy

Tahle povedená pomůcka vás provede krok za krokem praktickými úkoly. Budou se vám tak dělat snadněji a nemusíte ztrácet čas přípravami. Vše je přichystáno k okamžitému použití. 

Ebook Bylinky pro bohyně

Tak to fakt chcete. Ebook s 10-ti úžsnými recepty! Je libo čaj pro bohyně nebo levandulové smoothie? V ebooku najdete mé nejoblíbenější bylinkové recepty. 

Co když by vám online program neseděl?

Záleží mi na vaší spokojenosti, a proto máte možnost do 14-ti dní online kurz vrátit. A bez udání důvodů dostanete své peníze zpět.

Možná vás ještě zajímá...

Je pro mě online program Cyklické jógy vhodný, pokud jsem jógová začátečnice?

Ano. Jógová praxe je sestavena velmi jemně a také citlivě k našemu ženskému cyklu. Vždy respektuje své tělo a jeho možnosti. Právě téma naslouchání si se budeme uvnitř kurzu věnovat. Pokud byste si nebyla jistá, neváhejte mi napsat email, ráda vám poradím.

Můžu se k lekcím jógy nebo k relaxacím vrátit později?

Skvělá zpráva. Rozhodně ANO. Můžete si zacvičit podle svého cyklu, když ucítíte, že si chcete dát do těla, zvolte dynamičtější lekci, když se budete chtít uvolnit, dopřejte si některou z relaxací. Nechte se inspirovat a zvolte si rytmus podle sebe.

Znám knihu Cyklická žena a Rudý měsíc, obohatí mě i přes to Online kurz Cyklické jógy?

Věřím, že ano. Pokud znáte knihu Cyklická žena, tím lépe pro vás, už máte kus práce za sebou. V online programu na vás čeká řada dalších přínosných technik a hlavně jógová praxe a dechová cvičení, která vám dají další rozměr. Pokud jste knihy od Mirandy Gray nečetly, nevadí, najdete je v doporučené literatuře, ale celý program vám bude přínosný i bez jejich přečtení.

Jak dostanu přístup do online programu?

Prakticky to vypadá tak, že po zaplacení online kurzu vám na mail přijdou přihlašovací údaje. Pomocí nich se dostanete do členské sekce, která pro vás bude kdykoliv k dispozici.

Jak dlouho celý online program vlastně trvá?

To velmi záleží na vás. Nejkratší časový úsek je jeden měsíc - jeden tvůj cyklus. Ale budete mít přístup k programu neomezeně. Můžete se tedy k jakékoliv fázi kdykoliv vrátit. Některé praktické úkoly ti zaberou jen 10 minut, jiné jsou opravdu dlouhodobé a záleží jen na vás, kdy jej dokončíte.

Je nějaké zdravotní omezení, které by mi bránilo v online kurzu?

Pokud máte nějaké dlouhodobé zdravotní potíže, bude rozhodně lepší, když váš zájem o jógu prodiskutujete se svým ošetřujícím lékařem. Vždycky je vhodnější svůj aktuální stav také konzultovat s jógovým lektorem či lektorkou. Protože se bohužel neuvidíme osobně, při jakýchkoliv pochybnostech ohledně vašeho zdravotního stavu a praxe, mě neváhejte kontaktovat přes email.

Těším se na vás uvnitř online programu!

A kdyby vás ještě cokoliv napadlo, neváhejte mi napsat na email alice@cyklickajoga.com. Ráda vám odpovím.