fbpx

Jógový víkend "Nadechnout se"

4.-6. září 2020
Chalupa Ondřejovka, Vlčice

Ráda bych tě pozvala na jógový víkend v útulné chalupě Ondřejovka v Jeseníkách.

Pokud toužíš po čase pro sebe, po jógové praxi a víkendu plném vůni, tak tento pobyt bude pro tebe. Můžeš se těšit na dechová cvičení, jógovou praxi, ženský kruh, ticho, byliny a téma, které nás povede k sobě:
NADECHNOUT SE

Na co se můžeš těšit:

2 noci a 3 dny

Užij si čas pro sebe v nádherné krajině Jeseniků. Útulná chalupa Ondřejovka je na konci vesnice Vlčice. Prostoru pro procházky a rozjímání bude dostatek.

Plná penze

V ceně je plná penze. Můžeš se těšit na vegetariánské menu a posezení u kamen.

Jógová praxe

Během víkendu jsou pro tebe přichystány 3 lekce jógové praxe. Ponoříme se společně do dechových cvičení a relaxačních technik.

Aromaterapie

Pohýčkáme se vůněmi. Připravíš si svou vlastní vonný olej a úžasná Tereza Machová tě provede aromaterapeutickými dýchánky.

Čas na sebe

Dopřej si čas pro sebe a doplň svůj pohár energie.

Bylinná napářka

Užij si ženské hýčkání. Během pobytu si můžeš dopřát bylinnou napářku.

Cena pobytu je 3.400,- Kč. 
Své místo si můžeš zarezervovat zde.

Pro rezervaci tvého místa je potřeba uhradit zálohu 1.400,-.

Kdo ti zpříjemní pobyt?

Alice Mičunek
Alice Mičunek
jogínka

Tento víkend byl dlouho v mé hlavě. Opravdu se těším na všechny z vás, se kterými se potkáme a (znovu) si společně zajógujeme a naladíme se na sebe. Na pobyt s sebou beru i moje dva chlapy. Jinak to bude ryze ženské setkání.

Tereza Machová
Tereza Machová
aromaterapeutka

Tereza je nádherná žena a mám velkou radost, že právě ona bude součástí našeho víkendu. Její energii mám moc ráda a věřím, že i tebe nakazí svým smíchem a laskavostí. Provede nás voňavými dýchánky, takže se dozvíš o aromaterapii zase o kus víc.

3 dny, které ti dají možnost uvolnit se

"Pečovat o sebe je podle mě to nejdůležitější, co pro sebe žena může udělat."
Alice

Jaká je kapacita pobytu?

Komorní skupina do 15ti žen.

Kde budu ubytovaná a s kým?

Chalupa Ondřejovka je chalupa. Útulná s pecí a věřím, že její prostor nám dá příležitost si být blíž. K dispozici jsou dva 3 lůžkové pokoje a dále pak přistýlky v podkroví. Lůžkoviny jsou na chalupě. Pokoj tedy budeš sdílet s dalšíma ženama.

Jak bude vypadat program?

V pátek se můžeš těšit na ženský kruh. V sobotu je připravená jógová praxe dopoledne i odpoledne a také aromaterapeutický workshop a tvoření s Terezkou. Sobotní večer bude opět v duchu ženského kruhu. V neděli si dopřejeme další jógovou praxi. V průběhu víkendu si můžeš dopřát také bylinnou napářku.

Co když nakonec nebudu moct přijet?

Pokud bys nemohla přijet a budeš to vědět 30 dní předem, zálohu 2.000,- ti vrátím v plné výši. Pokud bys musela zrušit svůj pobyt později, je možné za sebe najít náhradu (ráda ti s tím pomůžu). Pokud se náhradnice nenajde, záloha pokrývá náklady na neobsazené lůžko,

Co není v ceně?

Doprava.

Můžu ti ještě nějak poradit?

Určitě neváhej napsat nebo zavolat. 

732818514

alice@cyklickajoga.com